Udział PM Serwis na targach w 2017 r.

Tegoroczny kalendarz targowy jest bardzo bogaty. Wiosną  po raz drugi uczestniczyliśmy  w kolejnej edycji Przemysłowej Wiosny  w Targach Kielce.

Impreza ta odbyła się w dniach 28-30 marca 2017r. w Kielcach.  Cykl imprez organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Tegoroczna edycja to ponad 500 firm (Wystawcy, Współwystawcy i Firmy Reprezentowane) z 32 krajów świata. Powierzchnia wystawiennicza to już 7 hall wystawienniczych i prezentacja najnowocześniejszych maszyn i urządzeń.  Prezentowane były między innymi narzędzia skrawające i oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek, maszyny do obróbki blach, różnorodne technologie cięcia, w tym maszyny do cięcia laserowego, plazmowego, urządzenia i akcesoria spawalnicze .

Firma nasza zaprezentowała oprócz wózków znajdujących się w ciągłej produkcji kilka nowości 6KE wózki sześcio rolkowe ekonomiczne i wózki 4 rolkowe skrętne sprzężone. Rosnąca liczba odwiedzających nasze stoisko potwierdza przydatność naszych wyrobów w przemyśle ciężkim.

 

W dniach 6-9 czerwca 2017 r. po raz drugi uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach ITM Innowacje Technologie Maszyny w Poznaniu.  Celem targów ITM Polska jest prezentacja i promocja dokonań przemysłowych na światową skalę.

Wzięcie udziału w tym wydarzeniu targowym umożliwiło nam zaprezentowanie wizerunku naszej firmy, przedstawienie oferty handlowej w doborowym międzynarodowym gronie. Międzynarodowe targi ITM Polska skupiają na kilku równoległych i przenikających się wydarzeniach całą branżę obróbki metali. Umożliwiło to nam prezentację pełnej oferty wózków jezdnych do relokacji maszyn, oraz wiele nowoczesnych rozwiązań technicznych zastosowanych w nowych projektach.

 

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema odbyły się w Poznaniu w dniach 12-15.09.2017r.  Na targach Drema prezentowana jest oferta w zakresie maszyn i narzędzi dla sektora drzewnego i meblarskiego. Obejmuje ona szeroką gamę rozwiązań oraz zaawansowanych technologii, interesującą nie tylko dla przedstawicieli tych branż, ale także dla osób związanych z leśnictwem, biomasą oraz dla producentów i dystrybutorów chemii do drewna i dla przemysłu meblarskiego. Targi adresowane są zarówno do producentów, jak i do kooperantów, dystrybutorów i dostawców materiałów czy podzespołów. Organizatorzy odnotowują ciągły wzrost liczby wystawców jak i odwiedzających targi. Stoisko nasze cieszyło się dużym powodzeniem. Wózki do transportu ciężkich maszyn doskonale wpisały się jako towar uzupełniający dla służb utrzymania ruchu firm przemysłu drzewnego.  Uczestnictwo w targach umożliwiło nam skuteczną promocję naszych produktów i ugruntowanie marki firmy jako stabilnego producenta wózków transportowych do relokacji maszyn.

 
Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcejRozumiem