Obróbka mechaniczna metali

Naszą specjalnością jest obróbka mechaniczna metali oraz tworzyw sztucznych w tym toczenie, szlifowanie oraz frezowanie. Naszym Klientom gwarantujemy również specjalistyczne doradztwo w zakresie technologii i konstrukcji.

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług satysfakcjonowała najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm produkcyjnych i handlowych zajmujących elementami mechanicznymi, automatyką przemysłową, utrzymaniem ruchu, naprawami itp.

 

W zakresie naszej działalności znajdują się:

  • obróbka skrawaniem CNC,
  • obróbka mechaniczna metali, w tym usługi toczenia, roztaczania, frezowania, dłutowania oraz szlifowania,
  • regeneracja oraz produkcja części maszyn różnego typu,
  • obróbka mechaniczna nietypowymi obrabiarkami,
  • produkcja niestandardowych maszyn,
  • obróbka cieplna,
  • wykonywanie konstrukcji spawanych (aluminiowych i stalowych).

 

Szlifowanie

Wśród naszych zadań znajduje się również profesjonalne szlifowanie wałków oraz płaszczyzn. Gwarantujemy Państwu specjalistyczne doradztwo w zakresie technologicznym oraz konstrukcyjnym, dzięki czemu wykonane projekty mogą być odpowiednio dopasowane do Państwa wymogów.

 

Toczenie

Toczenie metali i tworzyw sztucznych metodami klasycznymi i CNC jest jedną z najczęściej wykonywanych przez nas usług, dlatego też zachęcamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej oferty. Nasza działalność opiera się na wyjątkowej staranności oraz dopracowaniu nawet najmniejszego szczegółu. Zapraszamy do kontaktu.

 

Frezowanie

Zachęcamy Państwa również do skorzystania z frezowania, które wykonywane jest przy użyciu profesjonalnych narzędzi. Dbamy o to, aby byli Państwo zadowoleni z każdego detalu uzyskanego wyrobu. Frezowanie CNC to jedna z naszych specjalności, dlatego też zachęcamy do kontaktu.

 
Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcejRozumiem