W dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędą się Targi ITM Industry Europe.

ITM INDUSTRY EUROPE to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w tej części Europy, prezentujące światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0. Wydarzenie tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty i szkolenia.

Blisko połowa tegorocznych wystawców targów ITM INDUSTRY EUROPE, które potrwają od 30 maja do 2 czerwca, to światowe koncerny. To liderzy przemysłu metalowego, robotyzacji i nowoczesnych technologii dla tej branży. Pojawią się firmy m.in. z: Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Francji, Holandii, Tajwanu, Turcji, Chin.

Bogata ekspozycja z kluczowych gałęzi przemysłu zlokalizowana będzie w siedmiu pawilonach. Nie zabraknie nowości i światowych premier.

Nasza Firma PM SERWIS zaprezentuje tam, ofertę handlową obejmującą przegląd całego typoszeregu produkowanych wózków jezdnych do transportu maszyn. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoika nr 64 w Pawilonie 3A.

 
Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcejRozumiem